Wifi Unlocker 2.0

1.1.3

3.9

17

Herhangi bir WiFi ağının şifresini bulun

8.1M

Bu uygulamayı oyla

Wifi Unlocker 2.0, WiFi ağlarınızın güvenliğini denetlemeye ya da diğer ağların şifrelerini yedeklemeye yarayan bir uygulamadır. Tabi ki teoride bu uygulamayı sadece kendi ağlarınız için kullanmalısınız ancak pratikte diğerleri için de kullanabilirsiniz.

Programı kullanmak ekranın sağ üst köşesinde bulunan yenile düğmesine basmak ve çevrenizdeki uygun olan bütün ağları bulmasını beklemek kadar basittir. İşlemin süresi yakınlarda ne kadar ağa sahip olduğunuza göre değişir.

Listeyi gördüğünüzde ağınızı seçebilir(yabancı ağları seçmemek bir suça bulaşmamak için önemlidir) ve güvenliğini kontrol edebilirsiniz. Eğer kendi şifrenizi görebiliyorsanız, bunu değiştirmek muhtemelen iyi bir fikirdir.

Uygulamanın bu versiyonu şu modemleri destekler: Thomson, Blink, SpeedTouch, O2Wireless, Orange, INFINITUM, BigPond, Otenet, Bbox, DMAX, privat, DLink, Discus, eircom, FASTWEB-1, Alice, WLAN_, WLAN, JAZZTEL, YaCom, SKY, TECOM-AH4222, TECOM-AH4021, InfostradaWiFi, TN_private_, CYTA, InterCable, Axtel ve MegaRed.

Wifi Unlocker 2.0 hafife almamanız gereken bir araçtır; kullanımı basit ve kendi bağlantınızda size yardımcı olurken, gücünü kötüye kullanmanın sonuçları çok kötü olabilir. Ne derler bilirsiniz: Kendi riskiniz için kullanın.
Uptodown X